Szycie na miarę

To co zakładasz na siebie jest Twoją wizytówką. Odpowiednio dobrana garderoba powoduje, że:

  • czujesz się bardziej komfortowo;
  • poprawiasz swoje samopoczucie;
  • czujesz się piękna, kobieca i pewna siebie.

Możesz założyć na siebie zwykłą sukienkę z sieciówki, ale jeśli cenisz najwyższą jakość i oryginalność, możesz zamówić u nas każdy element stroju uszyty na miarę.
Krawiectwo miarowe to dla nas rzemiosło i sztuka, a krawiec to rzemieślnik i artysta. Za każdy element uszytej przez nas garderoby odpowiadamy renomą i marką. Dlatego przygotowując kreacje, dla Was moje drogie klientki, spełniamy każde wasze wymagania.
Szycie na miarę, które proponujemy pozwala stworzyć doskonałą kreację dla każdej kobiety i na każdą okazję.
Wtedy możemy zaprojektować fason sukienki, wybrać materiał i dopasować do figury. Strój wizytowy to nasza specjalność.

Projektantka – Danuta Kuklińska – od lat tworzy stroje na ważne okazje.
Jej projekty są rozpoznawalne przez kobiety w Polsce. Wyróżnia ją dobry styl oraz gust. Stworzyła około 1000 projektów sukni wieczorowych i wizytowych, a obecnie projektuje dla nas w Krakowie ul Krowoderska 59. Szczególnie upodobała sobie mamy, które przygotowują się na ślub dzieci. Do każdej kobiety podchodzi indywidualnie patrząc nie tylko na figurę, ale temperament, a styl bycia jest dla niej bardzo ważny przy przygotowaniu kreacji. Jeśli masz ważną okazję i potrzebujesz wyjątkowy strój – zapraszamy!

Każdy detal można dopracować. Nigdy na nic nie patrzymy z przymróżeniem oka – od pierwszej do ostatniej przymiarki sukienki dbamy o jakość odszycia zgodnie z projektem nanosząc zmiany konieczne, aby osiągnąć efekt najelegantszego i najpiękniejszego stroju.

Tworzymy krótkie kolekcje: zwykle od rozmiaru 38 do 48. Gdy klientka zdecyduje się na zakup gotowej sukienki zawsze dbamy o idealny wygląd, a jeśli potrzebne są poprawki to wykonujemy je w ramach ceny zakupu. Dbamy, aby kobiety w naszych strojach prezentowały się pięknie i elegancko.
Dokładamy wszelkich starań, aby ten strój był wyjątkowy, ale zarazem dopasowany do charakteru uroczystości.

Klasyka inspirowana jest stylem lat 60.
Jackie Kennedy, Audrey Hepburn to nasze muzy.
To ponadczasowe piękno, które zawsze staramy się zawrzeć w naszych projektach i stylizacjach powoduje, że nasze sukienki są uniwersalne i przez długie lata służą naszym kobietom.
W naszych zasobach magazynowych przechowujemy materiały, z których były szyte sukienki dla naszych klientek, aby w sytuacjach wypadkowych móc udzielić pomocy – czasami jest to uszkodzenie mechaniczne, a innym razem zmiana wymiarów.
Zawsze jesteśmy gotowi ratować strój!

Facebook image
ładowanie facebooka