O nas

Witamy!

Cieszymy się, że czytasz o naszej galerii sukni na specjalną okazję, która mieści się w Krakowie na ul. Krowoderskiej 59. To pierwszy krok, abyś stała się naszą klientką. Mamy nadzieję, że Cię przekonamy i skorzystasz z naszych usług.

Nasz cel to zadowolona i uśmiechnięta klientka. Bez tego efektu nasza praca nie miałaby sensu, a największą nagrodą i wyróżnieniem jest powracająca klientka. Ubieramy kobiety na najważniejsze uroczystości w ich życiu. Suknie wizytowe, suknie wieczorowe, suknie koktajlowe to nasza specjalność. Każda kobieta jest inna. Każda uroczystość jest inna, dlatego nasze sukienki są w rożnym stylu, np.: wesele i suknie weselne.

Nie ukrywamy, że ten rodzaj sukni wizytowych najbardziej jest nam bliski, tutaj skupiamy się na mamach pary młodej. Chcemy, aby mamy, które mają ślub córki czy syna, elegancko i kobieco prezentowały się na tej wspaniałej uroczystości. Taki strój musi być wyjątkowy i odświętny, inny niż się wybiera na wesele występując w roli gościa. Pani młoda królową. Mama damą. Taki efekt chcemy osiągnąć tworząc suknię weselną na ślub dzieci.

Facebook image
ładowanie facebooka